You are currently viewing Ankara Su Tesisatçısı
Petek Temizleme Ankara

Ankara Su Tesisatçısı

Firmamız musluk tamiri, gider açma, su sızıntılarını önleme, su kaçağı tespiti ve onarımı, petek temizliği, lavabo ve sifon sorunları konularında hizmet vermektedir. Su tesisatınızdaki arızalı işinde uzman firmalara yaptırmanız gerekmektedir. Ankara su tesisatçısı firmamız sizlere bu konuda profesyonel çözümler üretecektir. Bu konuda bir çok firma ya da kendi başına çalışan ustalar bulabilirsiniz. Ancak bu kişi ya da kurumların işinin ne kadar ehli olduğunu ve üreteceği çözümlerin sorunlarınız karşısında ne kadar başarılı olabileceğini iyi test etmeniz gerekmektedir. Aksi halde sorunların çözümünü beklerken yanlış yapılan bir işlem başınıza farklı sorunlar açabilir. Daha ileriki periyotlarda farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatı Sorunlarınızı Çözüyoruz

Firmamız Ankara merkezli olmak üzere tüm semt ve ilçelerde hizmet vermektedir. Bizden teknik servis talep etmek için numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Telefonda da sorununuz hakkında mutlaka bilgi paylaşmanızı rica ederiz. Hem gelecek arkadaşlarımızın gerekli ekipmanlar ile gelmesi, hem de sorunun belki bizim gelmemize gerek kalmadan çözülebilmesi adına doğru bilgileri bize iletmeniz önemlidir. Böylece tamirat için onarım süresi kısalacak ve sorunlarınız giderilecektir.

Yörük Tesisat
Ankara Su Tesisatçısı
Ankara Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısının Kullandığı Malzeme Kalitesinin Önemi

Bilindiği gibi tesisatlar borulardan, vanalardan, boruları birleştiren yardımcı aparatlardan oluşur. Sorunların yaşanmasında ki bir diğer temel etmen malzeme kalitesinin zayıf olmasıdır. Zamanında kullanılan kalitesiz malzemeler uzun vadede aşınmalara ve bozulmalara sebebiyet vererek su kaçaklarına neden olur. Bunun için tesisatınız yapılırken yüksek kaliteli malzemeler kullanılmasını şiddetle tavsiye ederiz. Geçen suyun basıncına mukavemet gösterecek nitelikteki aksesuarlar kullanılmalıdır. Tesisatı oluşturan malzemeler genellikle alüminyum maddelerden oluşur. Alüminyum genellikle sert, yıpranması zor, dayanıklı bir malzeme türüdür.

Malzeme kalitesinin yanı sıra, işçilik kalitesi de önemli bir parametredir. Ankara su tesisatçısı çalıştırdığı tüm ustalarını özenle seçer, işinde yeterli bilgi ve tecrübeye sahip bireylerden yana tercihini kullanır. Verdiğimiz servislerde gerek işçilik gerekse malzeme kalitesi olarak en iyiyi kullanmaktayız. Garantili hizmetler sunmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Su kaçakları tesisat işlemlerinde en sık rastladığımız problemlerdir. Kaçaklar bazen gözle görülür bir yerde olduğu gibi bazı durumlarda bile kendini hissettirmez. Zamanında fark edilemeyen su kaçakları büyük sorunlara yol açabilir. Örneğin her şey normal giderken bir anda yüksek bir su faturası ile karşılaşabilirsiniz. Kullanım yapmadığınız halde su faturasının yüksek gelmesi yüksek ihtimalle su kaçağının olduğuna işarettir. Su kaçağı tespiti Ankara, su kaçağı problemlerinizde de yanınızdadır.

Su kaçağı tespitleri geliştirilmiş termal kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla yapılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde artık kırmaya ve dökmeye son veriyoruz. Eski usul su tesisatçılığını bir kenara bırakarak modern ve profesyonel ekipmanlarımız ile evinize zarar vermeden su kaçaklarının yerini dinlemeli ve kameralı cihazlarımızla buluyoruz. Uygulamalarımızı sadece sorunlu bölge üzerinde yapıyoruz. Kaçak yerini tespit etmek için evinizde sağlam olan yerleri kırmıyoruz.

Ankara Su Tesisatçısı
Ankara Su Tesisatçısı

Tüm Su Tesisat Sorunlarına Çözüm Buluyoruz

Firmamız sıhhi tesisatın tüm alanlarında profesyonelleşmiştir. Özellikle farklı alanlar için eğitimli farklı personellerimiz bulunmaktadır. Örneğin Çankaya  su kaçağı tespiti yapan ekibimiz farklı olup, diğer bir konu için size göndereceğimiz usta farklıdır. Tüm ustalarımız sıhhi tesisatın tüm konularına vakıf olmakla beraber uzmanlık alanları farklıdır. Böylece sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmekteyiz. Evinize göndereceğimiz ekibi belirlemek için sorunun ne olduğunu telefonda detaylı bir şekilde anlatmakta fayda var. Belli başlı sorunlar ve hizmetlerimizden biri de kanal tıkanıklığı sorunlarıdır.

Su tesisatlarının içerisinde zamanla bir çok pislik ve atık oluşmaktadır. Bu istenmeyen yabancı maddeler su tesisatınıza zarar vermekte ve tıkanıklığa sebep olmaktadır. Ankara su tesisatçısı olarak her türlü sorunun üstesinden geldiğimiz gibi, tıkanıklık açma konusunda da başarılı özel çözümlerimiz vardır. Başarılı özel çözümden kastımız evinize zarar vermeden, hiç bir yeri kırmadan dökmeden yaptığımız onarım çalışmalarıdır. Tıkanıklık dediğimiz olay banyo mutfak gibi yerlerde sıklıkla görülmektedir.

Tıkanıklığın olduğu yeri tespit etmek ve kanal tıkanıklığını açmak için robot sistemli makinalarımızı devreye sokuyoruz. Tıpkı su kaçağı tespiti Ankara hizmetimizde de olduğu gibi bu işlemleri özel cihazlarımızla evinize zarar vermeden gerçekleştirmekteyiz. Yapılan çalışmalar çok kısa bir süre içinde tamamlanmaktadır. Borularınız ilk günkü gibi temizlenmiş ve sıfır bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.

Ankara Sıhhi Tesisat Firması

Ankara merkez olmak üzere yakın çevrede su tesisatı problemleriniz için “Ankara Sıhhi Tesisatçısı” adı altında özel teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Her türlü su tesisatı probleminiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve servis yazdırabilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde teknik servis personellerimiz belirttiğiniz adreste olacaktır.

Sunduğumuz hizmetlerin tümü garantilidir. Seçeceğiniz su tesisatı tamiratı firmasının, yeterli belge ve yetkinliğe sahip olup olmadığına dikkat ediniz. Verdiğimiz tüm teknik servislerimizde iş sonunda size teknik servis raporu sunmaktayız. Bu rapor yaptığımız işin garanti niteliğindedir. Eğer yaptığımız çalışmalarla ilgili bölgedeki aynı sorun nüksederse bir sonraki servis çalışmalarımız ücretsiz olacaktır ve garanti kapsamında değerlendirilecektir.

Uzun yıllardan beri Ankara’da sıhhi tesisat firması olarak hizmet gösteren şirketimiz, sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat politikasından hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Piyasada ki en uygun fiyatlarla iş yapan firmalardan biriyiz. Bunun yanı sıra kaliteden ise asla ödün vermiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, hizmet götürdüğümüz hanelerin yüzünü güldürüyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ankara’da Sıhhi Tesisatçı Arıyorsanız Artık Buldunuz

Ekibimizden teknik servis talebi bulunduğunuz zaman aynı gün içerisinde Ankara su tesisatçısı ustalarımız adresinizde olacaktır. Evinize servis çıkartırken size en yakın ekip aracımız size yönlendirilmektedir. Sonuç olarak probleminizin kaynağı çok uzun bir iş gücü gerektirmiyorsa, aynı gün içerisinde sorununuz çözülür ve su tesisatınız çalışır durumda size teslim edilir.

Sosyal Medyada Paylaş