You are currently viewing Çankaya Su Tesisatçısı
Çankaya Su Tesisatçısı

Çankaya Su Tesisatçısı

Ankara’nın en güzel ilçesi olan Çankaya’da verdiğimiz sıhhi tesisat hizmetini uzun yıllar oluşturduğumuz tecrübemiz ve deneyimimiz ile işini bilen usta ekibimiz; gerek işinizde, gerek ofisinizde , gerekse evinizde her türlü sıhhi tesisatın, su tesisatının, sıhhi tesisat montajının ve tamirinin , su tesisatı montajı ve tamirinin, çeşme musluk batarya armatür montajının ve tamirinin, mutfak tuvalet banyo küvet tesisatının onarım tamirinin, su kaçağının, su sızıntısının, kırmadan robotla cihazla termal kamera ile su kaçağı tespitinin, tıkalı tuvalet mutfak boru ve gider açmanın, kalorifer radyatör petek temizleme ve tamirinin çözümünde öncü firmasıyız. Çankaya tesisatçısı olarak; tıkanmış tuvaletlerde, lavaboda , küvette , rögarda , kanalizasyon ve benzeri durumlarda; teknolojik robot makineler yar ile en kısa sürede sorununuzu çözüyoruz. Atık su gider hatlarını kamera ile görüntüleyebildiğimiz gibi aynı zamanda arıza tespiti yapıyor ve bunu raporluyoruz. Kaloriferiniz tesisatında kaçak olması durumunda ise; kombinizin su basıncını kontrol ediyor eğer düşme varsa bu problemi hiç bir yere zarar oluşturmadan kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Ayrıca Çankaya Su Tesisatçısı olarak su kaçaklarınızı, klozet tıkanıklıklarınızı, küvet tıkanıklıklarınızı, lavabo tıkanıklıklarınızı , kombi tesisatlarınızı , Ankara petek temizliği, petek tesisatlarınızı da kontrol ve tamir ediyoruz.

05536183475

Komple daire doğalgaz tesisat yapımı, kombi satış & montajı, radyatör satış & montajı, doğalgaz proje çizimi hizmeti de vermekteyiz. Komple daire içi tesisatlar , montajlar , ürün satışları, projelendirme, bakım ve onarım hizmetlerimiz arasında yer almakta. Bilindiği gibi banyoda tıkanıklığına neden olan en büyük sebep saç ve kıl vb. cisimlerin banyo giderine kaçmasıdır . Bu cisimler zamanla tıkanıklığa ve kireçlenmeye sebep olduğu gibi tesisatta da ciddi hasarlara yol açabilmektedir .

Lavabolar gerek evlerimizde gerek iş yerlerimizde en çok kullandığımız alanlardan birisidir . Bu yüzden her ne kadar filtreler olsa da bu bölgenin sık kullanımı sebebiyle sık sık tıkanma sorunu karşımıza çıkmakta ve hayatımızı zorlaştırmaktadır . Tuvalet tıkanıklığı ise bizim kadar komşularımızı da çok fazla rahatsız eden en sıkıntılı tesisat sorunlarından biridir . Zaman içerisinde boruların içinde oluşan tortular sebebiyle oluşan tıkanıklık nedeniyle sızıntılar da ortaya çıkabilmektedir . Bu tarz durumlarda da haliyle sağlıksız koşullar ortaya çıkabilmektedir.

Gider Tıkanıklığının Neden Olduğu Sorunlar

Giderlerde görülen tıkanıklık sorunu en sık tuvaletlerde meydana gelir. Kağıt atıkların sürekli olarak tuvalete atılması giderleri tıkayacağı gibi, binanın farklı bölümlerinde de tıkanıklığa yol açabilir. Ankara’da tıkanıklık sorunu her yıl binlerce binayı etkilemekte ve maddi sorunlara neden olmaktadır. Bununla birlikte, tıkanıklık açma işlemlerinin doğru yapılmaması, tıkanıklığın tekrar etmesine ve gider taşması sorunlarına neden olur. Ankara Çankaya’da bina, iş yeri, ofis, ev gibi alanlarda görülen tıkanıklık sorunu için, uzun süreli çözümler yaratmak için profesyonel firmalardan hizmet almak oldukça önemlidir.

Ankara Çankaya tıkanıklık açma işlemlerinde görüntüleme cihazları kullanarak uygulama yapan şirketimiz, soruna neden olan faktörleri belirleyerek, kırma işlemi yapmadan tıkanıklığı açmaktadır. Tıkanıklık açma ekipmanları ile uygulama yapan firmamız; banyo, tuvalet, lavabo gibi giderlerde görülen tıkanmaları kısa sürede ve etkili bir şekilde çözmektedir.

Tıkanıklık Açma Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıkanıklık açma hizmeti veren firmaların profesyonel şekilde hizmet vermesi son derece önemli olduğu gibi, modern yöntemler kullanması da şarttır. Basit teknikler kullanılarak tıkanıklık açma işlemi yapıldığında, hem tesisat sistemi hem de yapı zarar görebilmektedir. Bu nedenle Ankara tıkanıklık açma hizmetlerinde, modern teknikler kullanan ve tıkanıklık açma hizmetini teknolojik ekipmanlar kullanarak veren firmalardan destek almak önemlidir.

Tıkanıklık açma işlemi yapan firma, kırmadan uygulama yapmalı ve tıkanıklığın meydana geldiği bölgeyi doğru analiz etmelidir. Banyo, mutfak lavabosu ya da tuvalette meydana gelen tıkanıklığı açmak için, doğru yöntemler kullanılmalı ve tıkanıklığa neden olan sorunlar tespit edilmelidir. Oluşan tıkanıklığı giderdikten sonra, sorunun tekrar edilmemesi için önlemler alınmalı ve tesisat sistemi kontrol edilmelidir.

Su tesisatı her zaman işin ustası kişilerce yapılmalıdır . Zira yanlış malzeme kullanımı, kötü işçilik ortaya su kaçağı çıkmasına neden olur. Çankaya su tesisatçısı, binanın yapısına ve daire sayısına göre uygun çaplı borular kullanarak sağlam bir tesisat altyapısı kuruyor . Altyapı çalışmalarında gösterilen özen ve hassasiyet neticesinde su kaçağı ihtimali ortadan kalkıyor , binalardaki yaşam kalitesi yükseliyor . Su nakliyesi işleminde seçilen boruların su kalitesini olumsuz etkilemeyecek nitelikte olması gerekir , korozyona dayanıklı malzemeye sahip olması beklenir . Malzeme seçimi en az işçilik kadar önem teşkil ettiğinden Çankaya  su tesisatçı ekibimiz, sektörü yakından takip ediyor , yeni ürünleri bünyesine dâhil ediyor . Bir yapının yaşanılabilir kalitede olmasının temel şartlarından biri sistemli bir sıhhi tesisattır . Pis ve kirli suların sistemli şekilde bina dışına aktarılması, temiz suların sağlıklı şekilde mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlara dağıtılması işlemine sıhhi tesisat sistemi deniliyor . Her yapının inşasında sıhhi tesisat geniş yer tutar . Kaliteli malzemelerin seçimi tesisatın sağlam olmasını sağlar. Tesisatın kötü olması sağlıksız suyun kullanımına sebep olur . Modern yaşam her ne kadar birçok şeyi kolaylaştırsa da aslında kalabalıklaşan şehir yaşamı nedeniyle doğa olumsuz etkileniyor , su yapısını etkiliyor. Çankaya sıhhi tesisatçısı ekibimizle, bu sorunlara modern çözümler üretiyoruz. Yenilikçi malzemeler, kaliteli ürünler, teknolojik cihazlarla ve elbette tecrübeli ustalarla sıhhi tesisata dair tüm problemler çözüme kavuşuyor. Eskiden kullanılan borular zamanla aşınıyor ve paslanma sonucunda sızıntılara, kötü kokulara, tıkanmalara sebep oluyordu. Şimdilerde malzeme kalitesi çok üst seviyede olduğundan sızıntı, kaçak ve tıkanıklık sorunları minimum seviyeye düşürüldü. Çankaya su tesisatçısı, su nakliyesinde hijyene önem veriyor , malzeme seçiminde kişileri

bilgilendiriyor. Sağlıklı ve güvenli, en önemlisi ekonomik anlamda ideal bir altyapıya sahip olmak için tesisat konusunda işin ehli kişilerle çalışmak önemlidir. Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren Çankaya sıhhi tesisatçısı ekibimiz sayesinde tüm tesisat problemlerine çözüm sağlayabilirsiniz. İletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Arayarak ya da whatsapp üzerinden mesaj göndererek hizmet talep edebilirsiniz. Ankara’da Sıhhi tesisat problemlerinizi ertelemeyin, ekibimize başvurarak ekonomik fiyatlarla tesisat sisteminizi onarmamıza izin verin.

Tüm sorunlarınızda bu 05536183475 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş