You are currently viewing Dikmen Su Tesisatçısı
Dikmen Su Tesisatçısı

Dikmen Su Tesisatçısı

Evinizde su tesisatında sorunlar yaşamaya başladıysanız, muhtemelen tesisatınız kullanımdan dolayı yıpranmış sinyal veriyordur. Musluklarınız su akıtmaya başlar, sifon, rezervuar, klozet arıza yapmaya başlar. Dikmen su tesisatçısı olan firmamız tüm tesisat arızalarında kolay çözümlerle sizin yanınızda. Ekiplerimiz deneyimleriyle arızaları hemen giderir.

Dikmen Dedektörle Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı olduğunda, çağıracağınız tesisatçı dedektör kullanmalıdır. Çünkü dedektörle su kaçağı tespiti yapıldığında, evinizde kırmadan hizmet alabilirsiniz. Dikmen su tesisatçısı firmamız deneyimli ustalarıyla dedektörle su kaçağını bulur. Su kaçağını fark edinceye kadar evinizdeki hasarları düşünmek bile istemiyoruz. Bu yüzden su kaçağı tespitinde zarar görmemenizi istiyoruz.

Ankara Tesisatçı Hemen Arayınız
Ankara Tesisatçı Hemen Arayınız

Dikmen Robotla Tıkanıklık Açma

Evinizde giderler tıkandığında, logar tıkandığında hemen robotla tıkanıklık açan bir tesisatçı çağırın. Dikmen su tesisatçısı firmamız kameralı cihazla tıkanıklığı kısa sürede tespit eder, robot kullanarak sizi bu sorundan kurtarır. Evinizde fayansları kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti veririz. Yapmanız gereken hemen firmamızı aramak olsun.

Tesisatınız daima hizmet verecek kadar bakımlı ve sağlıklı olmalıdır. Ancak zaman zaman sorun yaşamanız halinde, destek alacağınız bir tesisatçınız olsun. Dikmen su tesisatçısı olan firmamız akan muslukları onarır, rezervuar, sifon, klozet gibi arızalı olanları değiştirir. Eskiyen bataryalarınızı bile yenileriyle değiştiririz. Ustalarımıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Dikmen Su Kaçağı Bulma Ustası

Evinizde su kaçağı olduğunu gördüğünüzde hemen önlem almalısınız. Yapmanız gereken dedektörle su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı çağırmak olsun. Bu sayede kırmadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Dikmen su tesisatçısı aradığınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede evinize gelecek ve su kaçağını kırmadan tespit edecektir.

Dikmen Kameralı Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık herkesin başına gelebilir. Bu nedenle yeni yöntemlerden haberdar olmalısınız. Tesisatçınız bu yöntemleri kullanarak hizmet vermelidir. Yani kameralı cihazla tıkanıklık tespiti yapmalı ve robotla tıkanıklığı açmalıdır. Dikmen su tesisatçısı olan firmamız sizlere bu koşullarda hizmet verir. Bu nedenle her zaman bizi arayabilirsiniz.

Ankara Dikmen’de su kaçağının tespitini ev ve iş yerlerinde yapmak için farklı metotlar uyguluyoruz. Su kaçağının tespiti eski usullerle yapılırsa su sızıntının olduğu yeri bulmak için bir çok yeri kırmak gerekir. Oysa su kaçağı tespiti son teknoloji cihazlarla yapıldığında su kaçağı olan yeri bulmak için herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçak tespitinde su sızıntının olduğu yer tam olarak noktasal olarak tespit edilir.


Dikmen su kaçağı tespiti hizmetimizde son teknoloji ile üretilen cihazlarla, eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sesli ve görüntülü yapılan uygulamalarda su sızıntının olduğu yer tam olarak noktasal tespit edilir. Bunun sonucunda da tesisat tamiri işi kırmadan dökmeden garantili olarak yapılmaktadır.


Dikmen’de su kaçağı tespitinde gider borularındaki su sızıntıları ve su kaçaklarını Kamera ile tespit yaparken temiz su tesisatındaki su sızıntıları ses dalgaları ile bulunmaktadır. Dikmen su kaçağı tespiti servisimiz müşterilerimizin beklentisi en iyi derecede karşılanmaktadır.

Su Tesisatı Neden Çürür

Yıllarca kullanılan binaların iç kısımlarında bulunan boruların ve eskimeye başlayan duvarların sebep olduğu bu çürümeler neticesinde, daire duvarlarında kabarmalar, sıvaların dökülmesi, tavanlardan su sızması şeklinde kötü bir görüntü oluşmaktadır. Bu tür sıkıntılar karşısında işinin ehli bir su tesisatçısı kolaylıkla sıkıntıları çözebilmektedir.

Onarılmayan Hasarlar Ne Şekilde Zarar Verir

Su tesisatının onarılmaması halinde kişiler ileri dönemlerde daha fazla sıkıntıya maruz kalmaktadır. Sıralamak gerekirse,

  • Boya ve badanalarda oluşan kabarmalar neticesinde çıkan masraflar,
  • Duvarların çürümesi nedeniyle daire içinde yeni bir inşaata başlanması,
  • Boru ve giderlerin tamamının yenilenmesi,
  • Bina içerisinde yaşayan insanlarla sıkıntılara sebep olması,
  • Tespit edilememesi halinde yüksek faturalar ödenmesine sebep olması gibi sıkıntılara sebep olabilmektedir. Yaşanan bu tür sıkıntılar ve sorumlu olduğumuz diğer bina sakinleri karşısında kusurlu bir duruma düşmemek için zaman kaybetmeden profesyonel hizmet almak için bir su tesisatçısı ile irtibata geçilerek sorunun baştan önüne geçilmelidir.

Su Tesisatçısı Tamiri Nasıl Yapar

Zamanla eskiyen ve çürüyen borulardan çıkan suyun, daire içerisine akması neticesinde yapılacak ilk işlem su tesisatçısı çağırmaktır. Ustalarımız öncelikle duvarları ve fayansları kırmadan işi çözmek için daire duvarlarını dedektör yardımıyla dinler. 

Su kaçağının tespiti ile birlikte, bu iş için düzenlenmiş kamerayla birlikte sorunun kaynağını gördükten sonra , hasar gören yeri kolaylıkla tespit eder. Sıhhi tesisatçı kırmadan, dökmeden tespit ettiği hasarlı bölgeyi tamir eder.

Sosyal Medyada Paylaş