You are currently viewing Ankara Petek Temizleme
Petek Temizleme Ankara

Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizliği Hizmeti

Ankara bölgesi içerisinde ikamet ediyorsanız sizler de peteklerinizin bakım ihtiyacında Ankara petek temizleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Peteklerinizin tesisatında her türlü tortullaşma, toz, kir ve pas problemlerini kolay ve pratik bir şekilde temizleyerek ortadan kaldıran konusunda uzman servis ekibimiz profesyonel bir hizmetten en hızlı şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır. Yörük Tesisat garantisiyle periyodik bakımını düzenli olarak gerçekleştireceğiniz peteklerinizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanımına olanak tanıyabileceksiniz. Sizler de peteklerin üstü sıcak altı soğuk, petekler yeteri kadar ısıtmıyor, bazı petekler ısınmıyor diyorsanız bakım hizmetleri adı altında petek temizleme işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

0553 618 34 75

Ankara Petek Temizleme Kombi Servis ve Bakımı

Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışında sökmeden yerinde petek temizliği hizmeti veren ekibimiz hizmet kaydı bırakmanızla birlikte adresinize gelerek hizmet başlangıcında petek tesisatındaki veya kombinizdeki problemin kaynağını belirlemektedir. Bu sayede doğru bir hizmetle en hızlı şekilde peteklerinizin temizlenmesi ihtiyacı belirlenerek otomatik makine ve özel petek temizleme kimyasalı ile petek temizliği yapılmaktadır. Periyodik şekilde belirli aralıklarla yaptırmanız gereken petek temizleme işlemi sonrası peteklerde ısınma problemleri ortadan kalkacaktır.

Yörük Tesisat

Ankara’da Petek Temizliği

Çeşitli nedenlere bağlı olmakla birlikte yaşam alanlarınızda kullandığınız petekleriniz yeteri kadar ısıtmıyorsa, üstü sıcak altı soğuksa veya kombiye uzak petekleriniz ısıtmıyorsa çare Yörük Tesisatta. Başkent sakinlerinin en hızlı şekilde faydalanabileceği Ankara petek temizliği hizmeti Ankara’nın hemen her noktasında hizmet veren şubelerimizle aynı kalitede hizmeti sağlayarak çok sayıda müşteriye ulaşmaktadır.

Ankara Petek Temizleme
Ankara Petek Temizleme

Kaliteli ve güvenilir hizmette en hızlı hizmeti de almanızı sağlayan konusunda uzman ekibimiz profesyonel tesisat çözümleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Uygun fiyatlarla bütçenizi zorlamadan bakımını yaptıracağınız petekleriniz kışı daha sıcak geçirmenize olanak tanıyacak. Belirli periyodlarda ihmal edilmeden yapılması gereken petek temizliği ile düşük derecede maksimum ısı verimi sağlayarak enerjiden de tasarruf etmiş olacaksınız.

Petek Isıtma Sorunu Nasıl Anlaşılır?

Yüksek doğalgaz faturaları, ısınamama problemleri, kalorifer kombi peteklerinin yarısının ısınması gibi belirtiler sizin de petek ısıtma sorunu yaşadığınızı gösteren etkenlerdir. Ankara bölgesi içerisinde sizler de petek temizleme Ankara hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. Yörük Tesisat ayrıcalığında adresinize gelecek olan uzman ekibimiz öncelikle peteklerinizin ısınma problemlerine karşı sorunun kaynağını kameralı cihazları ile tespit etmektedir.

Yapılan tespit çalışması sonrası bakım hizmetinden problemin kaynağına en uygun hizmetle ısınma problemlerinin giderildiği hizmetlerimizde petek temizleme işlemi için petek temizleme makinesi ve özel petek temizleme kimyasalı ile kısa sürede petekleriniz temizlenmektedir. Ayrıca sökmeden yerinde yapılan petek temizliği ile güven duyacağınız hizmeti en hızlı şekilde almanın rahatlığını yaşayabileceksiniz.

Peteklerin Yarısı Sıcak Yarısı Soğuk mu?

Evinizde peteklerin bazılarında özellikle kombiye en uzak olan petek, yatak odasında ki petek az ısınıyor yani yarısı sıcak yarısı soğuk, su borularında bir tıkanıklık olduğunu mu düşündürüyor?

Peteklerinizin ısınmadığından şikayetçi iseniz bunun nedeni ters bağlantı veya temizlenmemesi olabilir bu durumda öncelikle petek temizliği yaptırmanızda fayda vardır. Bu işlemde kombinizin filtresini ve kombiden sonraki tüm tesisatı temizliyoruz aynı zamanda tesisatınıza koruyucu ilaç verilip işlem bittikten sonra ısıtılıp kontroller yapılarak teslim edilir. Bağlantı ile alakalı bir sorun var ise yine düzeltilip kontrolleri yapılır. Sıhhi Tesisat Ankara olarak periyodik yaptırmanız gereken petek temizleme işinizi tecrübeli ustalarımızla hızlıca yerinde yapıyoruz.

Son Petek Bir Türlü Isınmıyor mu?

Kombiye en uzak son petek bir türlü ısınmıyor, vanalar açık kombi barı normal durumda, hiç bir hata yok ama son peteğe bir türlü sıcak su gitmiyorsa, çeşmelerden sıcak su akıyor hatta havlupan da ısınıyor ama en son odadaki petek taşındığınız günden beri bir türlü ısınmıyor ise;

Kombiden tesisata giden filtrede veya petek girişlerinde tıkanma olmuş olabilir. Kombiye yakın en fazla ısınan peteklerin vanasını biraz kısarak son peteğe daha iyi ısı gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemden sonuç olamazsanız filtre ve petek temizliği işlemi yaptırmanız gerekmekte bilgi ve randevu için iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşabilirisiniz.

Petek Temizleme Ankara
Petek Temizleme Ankara

Ankara’da Temizlenmemiş Tesisat Bırakmıyoruz

Kısa sürede adresinize gelecek olan ekibimiz öncelikle kameralı cihazları ile peteklerinizdeki ısınma problemlerinin nedenlerini belirlemektedir. Petek temizleme işlemleri için makine ve özel temizleme kimyasallarından faydalanan ekibimiz sökmeden petek temizliği hizmeti ile sorunlarınızı kolay ve pratik bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Ankara petek temizliği hizmetinden faydalanmak ve problemlerinizi geride bırakmak için sizler de vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güven duyacağınız bir hizmet sonrası istenilen kalitede ısı verimi sağlanarak yaşam alanlarınızın sıcaklığını aile bireylerince paylaşabileceksiniz. Ayrıca büyük ölçüde enerji tasarrufu da sağlayacağınız petek temizleme bakım hizmeti sonrası bütçenizden maksimum düzeyde tasarruf elde edeceksiniz.

Ankara Petek Temizleme

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde petek temizleme hizmeti almak için arayınız.

0553 618 34 75

Sosyal Medyada Paylaş