You are currently viewing Sincan Su Tesisatçısı
Sincan Su tesisatçısı

Sincan Su Tesisatçısı

Sincan su tesisatçısı olarak evinizde ofisinizde çıkan su tesisatı problemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’nın Sincan ilçesinde ve semtlerinde 7/24 olarak servis araçlarımız sizlere hizmet vermekte ve bize teknik destek talebi oluşturmanızdan itibaren en geç 3 saat içinde ekiplerimiz adresinizde olmaktadır. Bunun için web sitemiz üzerinden formları doldurmanız, telefon ile aramanız, whatsapp destek hattımızı kullanmanız ya da daha detaylı bilgi almak için mail göndermeniz yeterlidir. Teknik personel arkadaşlarımız işlerinde tecrübeli, deneyimli su tesisatçısı ustalarımızdır. Sincan su tesisatçısı hizmetini en iyi ve kaliteli şekilde almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamıza gelen servis taleplerinin başını su kaçağını bulma çalışmaları çekmektedir. Genellikle müşterilerimizin sıkıntıları evlerinde oluşan su sızıntıları ve suyun nerden kaçırdığını bulamamak olmaktadır. Biz su kaçaklarını çok kolay bir şekilde, cihazlarımız ve makinalarımız ile saniyeler içinde bulmaktayız. Arzu edilirse onarım çalışmalarını da aynı gün içinde yapmaktayız. Su kaçakları çok can sıkıcı problemlerdir.

Ankara Tesisatçı Hemen Arayınız
Ankara Tesisatçı Hemen Arayınız

Evinizin muhtelif yerlerinin su olması, bu suların zemininize ya da duvarınıza zarar vermesi, kabarması gibi problemler olabilmektedir. Aynı zamanda sürekli bir su akışı olduğu için bu durum ay sonu gelecek su faturalarınıza da etki etmektedir. Dolayısıyla su kaçakları tespit edildiği andan itibaren önemsenmesi gereken ve çözülmesi elzem olan bir problemdir. Sincan su tesisatçısı güven içinde evinizdeki ya da ofisinizde su kaçaklarının yerini kolayca tespit eder ve bir daha böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamanız için sizlere kesin ve garantili çözümler sunar.

Sincan’da Su Tesisatçısı

Sincan’da su tesisatçısı olarak bünyemizde çalışan bir çok su tesisatçısı ustaları bulunmaktadır. Ustalarımız işinde tecrübeli, nitelik sahibi arkadaşlarımızdır. Herkes su tesisatından anlamak zorunda değildir. Müşterilerimizin bu konuda bilgisi olmasına gerek yoktur. Ancak bir problem olduğu zaman sizlerin çekingen olduğunuz konuları biliyoruz. Acaba evime gelen usta sorunumu bulabilir mi, problem için doğru çözüm üretir mi, sorun olmayan bir şeye bunda sorun var deyip ekstra ücret talep eder mi gibi… Bunlar çok haklı sorulardır. Çünkü ülkemizde maalesef her iş alanında olduğu gibi, su tesisatçılığı sektöründe de ahlaki değerlerden yoksun, etik davranış nedir bilmeyen insanlar mevcuttur.

Sağlam olan bir parçayı değiştirerek ücret isteyen, sorunu çözemeyen ve problemi başka yerlerde arayan kişiler maalesef ki vardır. Tabii ki sıradan bir müşteri su tesisatının işleyişini ve problemlerin nedenini bilmek zorunda değildir. İşte bu insanlar, sizlerin bu zaafınızdan yararlanarak, saçma sapan işler yaparak bunu paraya çevirme gayreti gösterebilirler. Bu şekilde çalışan su tesisat ustaları ya da firmaların sayısı önemsenmeyecek kadar az değildir. Dolayısıyla işinizi yaptıracağınız firmaya iki kere düşünün. Onlardan referans isteyin. Etik değerlere bağlı bir şekilde çalıştıklarından emin olun. Aksi halde aldığınız servisten zararlı çıkmanız kaçınılmaz olacaktır.

Sincan’da su tesisatçısı firmamızı kurarken her zaman ahlaki değerlere bağlı kalacağımız bilinciyle hareket ettik ve bu günlere kadar geldik. Bugün ise sadece Sincan ilçesinde binlerce başarılı servise imza atmış bir firma olarak karşınızdayız. Tüm personellerimiz bu bilinçle tarafımca özenle seçilir ve çalışmaya başlar. Aksi bir düşünce yapısında olan bir insanın bizim adımıza çalışması mümkün değildir. Tabili firmamız sadece ahlaki değerlere değil, işini profesyonel yapan ve işinde uzman kişileri yanında çalıştırmaktadır.

Ankara Tesisatçı Hemen Arayınız
Ankara Tesisatçı Hemen Arayınız

Su Kaçağı Tespiti Sincan

Su kaçakları, evimizdeki  tesisatlar da en çok rastlanabilecek olan problemlerin başında gelmektedir ve su kaçakları görüldüğü yerde onarılmalıdır. Çünkü su kaçakları sızan su nedeniyle tüm tesisat, altyapı, parkelerimiz, zeminlerimiz gibi her yere zarar vermektedir. Üstelik sürekli olarak su sızıntısı meydana geldiği için su faturalarımıza da olumsuz etki yapmaktadır. Bu nedenlerden dolayı su kaçağı tespiti Sincan firması olarak, su kaçaklarınızın görüldüğü yerde onarılması gerektiğini düşünmekte ve tavsiyelerimizi size bu yönde yapmaktayız. Biz de civarda su kaçağı tespiti yapan bir firma olarak size bu konuda yardım etmekten büyük bir mutluluk duyarız. 

Su Tesisatınızı Koruyun

Peki su tesisatımızın daha uzun ömürlü olabilmesi ve daha sıklıkta sorunlarla karşılaşmamız için neler yapabiliriz? Öncelikle su tesisatlarının ilk yapıldığı zamanda iyi bir şekilde kurgulanması gerekmektedir. Altyapı ve borular doğru şekilde dizayn edilmeli böylece tesisatın daha uzun ömürlü olması sağlanmalıdır. Aynı zamanda tesisatın uzun ömürlü olabilmesi için kullanılan malzemelerin kalitesi ve yapılan işçilik faaliyetlerinin kaliteli olması şarttır. Bu konularda gereken önlemler alındığı takdirde su tesisatlarınız uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Aynı zamanda su tesisatının uzun ömürlü olabilmesindeki temel şartlardan biri de lavabo ve klozetlere yani borulara gidecek olan giderlere yabancı maddelerin atılmamasıdır. Yabancı ve büyük maddeler boruları tıkamakta, çeşitli kimyasal malzemeler barındıran sıvıların dökülmesi ise borularda tahribata ve korozyona sebep olmaktadır. Bu nedenle suyu kullanırken lavabolara da yabancı madde girişinin olmamasına dikkat etmeliyiz. Tesisatın doğru bir şekilde kullanılmaması, aynı zamanda akacak olan temiz suyun kirlenmesine ve insan sağlığı için tehdit oluşturmasına sebebiyet verebilir. 

Sosyal Medyada Paylaş