Su Kaçağı Tespiti Ankara

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Sıhhi tesisatçı Ankara olarak en çok karşılaştığımız problemlerden biri de su kaçaklarıdır. Su kaçakları genellikle bir yerlerden su sızıntısı, sıva kabarması gibi karşımıza çıkacağı gibi bazı durumlarda da hiç kendini belli etmez. Genellikle işinde uzman çalışanlarımız su kaçağını bulmak için fazla zaman kaybetmez. Yılların vermiş olduğu tecrübe esastır. Yüzde 90 nokta atışı yapılmaktadır. Tabii ki her zaman düşünülen gibi olmuyor. Bazı zamanlarda farklı yerlerde su kaçağı olabiliyor. Bu gibi durumlarda su kaçaklarının tespiti, günümüzde dinleme ve görüntüleme tesisat cihazları ile yapılmaktadır. Kaçak bulma için eski ve sıradan yöntemleri çöpe atıyoruz. Fayans ve parke kırmaya son veriyoruz. Bunların yerine garantili ve temiz uygulamalar sunuyoruz. Gözle görülen veya görülmeyen her türlü kaçağı tespit ediyoruz. Onarımını yaparken doğru uygulamalar eşliğinde kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Aynı sorunun tekrar etmemesi için su tesisatı ustalarımız sizleri memnun etmek için ellerinden geleni yapacaklarından şüpheniz olmasın.

Müşteri Odaklı ve Garantili Çalışmalarımız

Sunduğumuz her servis ve yaptığımız her iş için garanti vermekteyiz. Sonuna kadar yaptığımız işin arkasındayız. Su kaçağı tespiti Ankara'nın tüm semtlerinde yaptırttığınız işinizi tamamladıktan sonra sizlere vereceğimiz servis raporunda yapılan çalışmaları, onarılan bölgeleri, değiştirilen malzemeleri detaylı bir şekilde belirtiyoruz. Bu belge aynı zamanda yapılan işin garanti belgesi niteliğini taşımaktadır .

Yörük Tesisat

Su Sızması Durumlarında Ne Yapılmalı?

Bu can sıkıcı durumla çok sık karşılaşılmaktadır. Tıkanan ya da çatlayan borulardan sebep  komşunuzun tesisatından sızan su sizi rahatsız edebilir . Aynı durum sizin tarafınızdan komşunuzun da başına gelebilir. Su sızması durumlarında öncelikle yapılması gereken su vanasının kapatılması ve acil olarak su tesisatçısının çağrılmasıdır. Bunun haricinde sızan suyun belli bir yerden dışarı çıkmadığı durumlarda vardır. Buna da gizli su kaçağı denmektedir .

Gizli Su Kaçağı Nedir ve Nasıl Anlaşılır?

Gizli su kaçağı adından da anlaşılacağı üzere sızan suyun bir çıkışı olmaması ve bu şekilde fark edilmesi mümkün olmayan su sızmalarıdır. Sularınızın kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönmesine devam ediyorsa, rutubet kokusu geliyorsa, nem varsa yada duvar sıvalarınız dökülüyorsa, kombinizin su barı sürekli azalıyor ya da parkelerinizde kabarmalar oluyorsa gizli su sızması var demektir. Bu durumda bir su tesisatçısı çağırarak kaçağın tespit edilmesini sağlayabilirsiniz.

Su Tesisatı Kaçağı Bulma

Saat kaç olursa olsun Sıhhi Tesisat Ankara olarak 7/24 hizmet vermekte ve kırıp dökmeden tüm arızalarınıza anında müdahale etmekteyiz. Su kaçağı tespiti işlemlerimizde son teknolojiyi yakından takip ediyor ve akustik dinleme cihazlarımız, kameralı cihazlarımız ile hiç bir kırma­ dökme ya da tadilat işlemine gerek kalmadan nokta atışı arıza tespiti yapıyoruz. Su kaçağınız temiz su tesisatınızda ise dinleme cihazlarımız ile atık su tesisatınızda ise kameralı cihazlarımız ile kaçak tespiti yapıyoruz. Su kaçağı tespiti firmamız Yörük Tesisat olarak tüm hizmetlerimizde garanti vermekte ve yaptığımız çalışmalar ile karşılaşabileceğiniz arızaları da tespit ederek sizleri bilgilendirmekteyiz.

Su Kaçağı Tespitinde Tadilat Yapılır mı?

Ankara’da sıhhi tesisat ustası ve kaçak tespiti denildiğinde ilk akla gelenin biz olmamızın en büyük etkenlerinden biri de su kaçağı tespiti Ankara’da hiç bir kırıp ­ dökme ya da tadilat işlemini  yapmamamızdır. İşinde profesyonel ekibimiz tüm su kaçaklarını kırmadan dökmeden yılların vermiş olduğu tecrübe ile en kısa zamanda bulur. Ayrıca son teknolojik ürünlerimiz ile sizlere hiç bir tadilat zahmeti yaşatmadan arızalarınızı gidermekteyiz. Su kaçağı tespitinde kırma gereksinimi gören, teknolojik ekipman kullanmaksızın eski yöntemler ile çözüm üreten ustalara lütfen itibar etmeyiniz. Bu gibi yöntemler ile boşuna yüksek ücret ödemiş olmanın yanı sıra uzun süren tadilat işlemine maruz kalırsınız. Üstelik evinizde dükkanınızda oluşacak toz, yığında atık çuvalı gibi bir çok zahmetli iş ile karşı karşıya kalmış olacaksınız.

+90 553 618 34 75

Arayın Hemen Su Kaçağı Tespiti Yapalım

Su Kaçağı Tespiti Ankara ve İlçelerinde Artık Daha Kolay

Sıhhi tesisat problemleriniz mi var? Musluk damlatması, su kaçakları, pimaş tıkanıklığı, tavan terlemesi, sıva kabarması, petek temizliği, klozet tıkanması gibi konularda Yörük Tesisat yanınızda. Ankara ve çevre semtlerde hizmet veren su tesisatı ustalarımız ve ekiplerimiz bizden teknik destek istediğiniz gün adresinizde olacaklar. Durum tespiti yaparak, probleminizin çözümü için size yardımcı olacağız.